м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

27.03.2019

Винниківська Оселя прийняла Міжнародний з’їзд «Колектив Емаус»

26-27 березня відбулись робочі зустрічі із міжнародними представниками Спільноти взаємодопомоги «Емаус-Оселя».

В рамках заходу відбулись спільні засідання на яких обговорювали питання існування та підтримки представництв спільноти у світі, а також відкриття виставки «Оселята» фотографині Робін Аліши Клеменс та письменниці Лізи Вейди.

«Ми вітаємо весь поважний склад колективу Емаус у місті Винники. В якому зародилась «Оселя», в якому вона працює, яка є невід’ємною частинкою «Емаусу». Власне, я сам мав можливість тут працювати, бути соціальним працівником і ці моменти, які я тут вивчив є зараз дуже важливі у роботі в місцевому самоврядуванні – в міській раді. Я дякую усім вам, що ви є в Україні, за те, що ви непосильно помагаєте розвивати підтримку людям, які її потребують», – звернувся до учасників з’їзду заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

У заході беруть участь представники із Франції, Голландії, Німеччини, Польщі, Грузії. Румунії і України.

«Це збирається колектив «Емаус Польща-Україна», але на цей Колектив приїхав Віллі Дас президент «Емаус Європа», скарбник «Емаус Міжнародний» і директор Секретаріату «Емаус Європа», а також сорок учасників гостей із різних країн Європи. Ми обговорюємо питання солідарності, співпраці між різними організаціями в цьому Колективі «Польща-Україна», – пояснила ціль зустрічі заступник голови Ради ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» Наталя Саноцька.

17.2019