м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.03.2020

Винниківська міськрада закупила засоби індивідуального захисту у школи та адміністративні будівлі

Винниківська міськрада закупила засоби індивідуального захисту у освітньо-культурні заклади міста та адміністративні будівлі.

Відповідні закупівлі провели в межах протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

«Засоби гігієни – дезинфікуючі засоби, що використовуються у сфері медичного обслуговування для запобігання передачі патогенних мікроорганізмів та дотримання елементарних правил гігієни рук роздані для встановлення у всі наші освітні і культурні заклади, школи, садки та розповсюджені у комунальні підприємства міста, – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер».

21.2020