м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.02.2016

Винниківська міськрада просить прокуратуру встановити винних у масовій вирубці дерев на вул. Галицькій

Винниківська міськрада звернеться в прокуратуру з вимогою перевірити документацію землевідводу, на якому не побачили багаторічних дерев, що і стало підставою для їхньої масової вирубки.

 

Таким є рішення тимчасової депутатської комісії по питанню зрізування дерев на вул. Галицькій, яка була створена 11 лютото депутатами Винниківської міськради і яка того ж дня провела виїзне засідання з цього приводу.

 

До складу комісії увійшли заступник міського голови Богдан Шустер, депутати міськради Володимир Почаєвець, Юрій Богоніс, Юрій Шивала, Максим Хома та представник учасників АТО Ігор Банах.

 

Члени комісії оперативно обстежили місце вирубки. Було встановлено, що власник вказаної ділянки має усю відповідну документацію для законної вирубки дерев, а сама вирубка здійснювалась на приватній території.

 

Нагадаємо, 10 лютого мешканці Винник звернулись до міськради зі зверненням про незаконну масову вирубку дерев на вул. Галицькій. Того ж дня Інспекцією благоустрою м.Винники був складений акт масової вирубки дерев. Однак вирубка дерев не припинилась.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору