м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

04.07.2016

Винниківська міськрада просить не нищити щойно відремонтовані ігрові дитмайданчики

Винниківська міськрада продовжує лагодити дитмайданчики у місті, однак звертається до містян з проханням поважати спільне майно громади міста

На вул.Шевченка у Винниках відремонтували, пофарбували та наповнили піском дитячий спортивно-ігровий майданчик. Про це повідомив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

“Виконавці продовжують ремонтні роботи. Прикро, що щойно відремонтований майданчик на вул.Галицькій уже понищений нашими ж містянами”, – ділиться Шустер. – Хочу зазначити, нагадати і звернутись до наших винниківчан, що передусім це наше спільне майно, це місце для наших дітей, зроблене коштом наших податків».

Нагадаємо, ремонтні роботи майданчиків розпочались 29 червня. Ремонт та фарбування відбуватиметься на дитмайданчиках, що розташовані за адресами:вул.Галицька; Івасюка, 48а; Кільцева,10; Івасюка, 19; Івасюка, 50а; Сагайдачного; Шевченка; Грушевського; Кільцева,2а; Кільцева,1; Кільцева,6; Стрілецька.

21.2020