м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.09.2016

Винниківська міськрада нагадує автовласникам про сплату транспортного податку

Начальник відділу фінансової та економічної політики, контролю та аудиту Винниківської міської ради Марія Банах роз’яснила як і які автомобілі підлягають сплаті транспортного податку.

 

«З 2016 року оподатковуються автомобілі, вік яких не перевищує 5 років, а вартість – більша 750 мінімальних заробітних плат, встановлених на початку року ( у 2016 р. ця сума складає 1033,5 тис гривень). Платниками транспортного податку залишаються фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти. Ставка податку не змінилася і складає 25 000 грн на рік за кожен автомобіль», – каже Марія Банах.

 

Аби вирахувати оподаткування транспортного податку проводиться розрахунок середньоринкової вартості легкового автомобіля.

 

Здійснити попередній розрахунок вартості свого автомобіля власник може на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

 

Сплачується податок за місцем реєстрації об’єктів оподаткування протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

 

Нагадуємо, за несвоєчасну сплату або несплату податків передбачена фінансова відповідальність у вигляді штрафних (фінансових) санкцій (штрафів) та пені.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

1.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору