12.04.2019

Винниківська міська рада та її виконавчий комітет оголошують збір пропозицій щодо співпраці у рамках реалізації Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб у засобах масової інформації у 2019-2022 роках

vynnyky-gerb

Винниківська міська рада та її виконавчий комітет оголошують збір пропозицій щодо співпраці у рамках реалізації Програми висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб у засобах масової інформації у 2019-2022 роках, затвердженої рішенням Винниківської міської ради №1749 від 28.02.2019 р. на 2019 рік за такими напрямками:

Діяльність Винниківської міської ради, депутатів, міського голови, виконавчих органів і посадових осіб ради, органів самоорганізації населення.

Пріоритетними темами для висвітлення діяльності визнаються:

1. Прийняті міською радою, міським головою, виконавчим комітетом та іншими виконавчими органами нормативні акти, програмні документи та інші рішення.
  2. Роз’яснення рішень міської ради, постійних та інших комісій ради, міського голови і виконавчих органів, їх наслідків для мешканців міста та механізмів реалізації.
  3. Роз’яснення прав та обов’язків мешканців в їх адміністративних відносинах з органами місцевого самоврядування, комунальними підприємствами, міськими закладами освіти, охорони здоров’я тощо.
  4. Інформування про діяльність міського голови, його заступників, виконавчих органів і посадових осіб міської ради, оприлюднення їх офіційної позиції та надання коментарів стосовно важливих тем у житті міста.
  5. Інформування про діяльність міської ради, постійних і тимчасових комісій, секретаря ради, оприлюднення їх офіційної позиції та надання коментарів стосовно важливих тем у житті міста.
  6. Інформування про підготовку, перебіг та результати сесій і пленарних засідань міської ради, висновки та рекомендації постійних комісій тощо.
  7. Інформування про культурне життя міста, зокрема анонси та перебіг культурних подій, які відбуваються за підтримки міської ради.
  8. Інформування про перебіг зустрічей, семінарів, конференцій та інших публічних заходів, які організовує міська рада чи які здійснюються за її підтримки.
  9. Інформування про реалізацію соціально-культурних проектів, які здійснюються за підтримки міської ради.
  10. Інформування про здійснення важливих інфраструктурних проектів у місті та їх значення для повсякденного життя міста і кожного його мешканця.
  11. Щорічні плани і звіти про діяльність міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб.
  12. Інформування про офіційні візити депутатів та посадових осіб міської ради, участь у семінарах, конференціях, форумах, у тому числі за кордоном.
  13. Інформування про взаємовідносини органів місцевого самоврядування з іншими органами державної влади, важливі події загальнодержавного та місцевого значення, які стосуються проблем громади міста.

Інформація у рамках виконання Програми повинна подаватись державною мовою (крім інформації, які готується для висвітлення за межами України). При висвітленні діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів забороняється подавати інформацію агітаційного чи пропагандистського характеру, зокрема матеріали, гасла за ту чи іншу політичну силу, у тому числі з переліку тих, що представлені у міській раді.

Інформація щодо висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів подається уникаючи втручання в особисте життя громадян, посягання на їх честь і гідність.

Участь у виконанні заходів з висвітлення діяльності міської ради є відкритою для теле- і радіомовних організацій, друкованих засобів масової інформації, інформаційних агентств, інших засобів масової інформації та суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері висвітлення, надання інформаційних послуг.

Пропозиція, яку надсилають учасники, повинна містити таку інформацію:

• повна назва учасника, код ЄДРПОУ
  • територія, на яку поширюється діяльність ЗМІ;
  • дані про чисельність аудиторії на території діяльності
  • опис (концепція) пропозиції
  • перелік пропонованих послуг
  • вартість за одиницю матеріалу
  • планований кошторис реалізації представленої пропозиції

Пропозиції слід подавати включно з 15 квітня по 06 травня 2019 р. за адресою 79495, м. Винники, вул. Галицька, 20 (каб. 14) або надсилати поштою за вказаною адресою.

Липень

21.2019