м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

09.11.2020

Винниківська команда «Жупан» виборола срібну нагороду Другої ліги Львівщини-2020

За результатами Першості винниківчани посіли 2 місце і поповнили скарбницю спортивних нагород срібним Кубком перемоги.

Винниківчани дійшли до фіналу Першості Львівської області з футболу серед дорослих команд Другої ліги сезону 2020 року, де в серії пенальті поступилися команді «Ураган» з Раденичів.

Підсумкові голи на рахунку ФК «Жупан»: Стасишин Назар, Петрів Юрій, Молоков Іван, Карабин Олег, Шкраба Маркіян, Куцій Тарас, Карачевський Назар, Матвіїв Григорій, Вергун Юрій (Климишин Назар, 53), Левків Ярослав (Дадак Ігор, 66), Баран Ярослав (Гутник Остап, 86).

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради щиро вітають колектив і адміністрацію команди та бажають й надалі доводити свою міць, силу і здоровий командний дух.

25.2020