м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.09.2019

Винниківська делегація відвідала м.Гуменне (Словаччина)

Делегація Винниківської міської ради у складі секретаря ради Ігоря Жуковського, керівника відділу інвестицій Романа Хім’юка та заступника директора Винниківської санаторної школи інтернат Надії Фігури відвідали м.Гуменне на запрошення міського голови Мілоша Мерічко.

Впродовж 13-15 вересня винниківчани ознайомились зі словацьким містом і обговорили можливість реалізації спільних транскордонних проектів у сферах молодіжної політики, культури і освіти, як із представника міста Гуменне, так і польського міста Ясло.

Попередньо домовлено, що 5-6 жовтня до Винник прибуде шахова команда з м. Гуменне для участі змаганнях серед шахістів підлітків.

Представники Гуменного також позитивно відгукнулися на запрошення взяти участь у реалізації міжнародного проекту «Фестиваль культур» для дітей та підлітків, концепція якого вже напрацьовується партнерським містом Пореба (Польща) та Винниками. Реалізація проекту запланована у 2020р.

7.2019