06.02.2019

Винниківська бібліотека для дітей – одна із лідерів серед розвитку наймолодших

received_315283442446451

Центральна дитяча бібліотека Львова відзвітувала перед громадою.

Про бібліотечний календарний рік, чималу кількість цікавих подій в умовах трансформації бібліотечних мереж, і, власне, самої бібліотеки як інституції культури говорили сьогодні на звіті централізованої бібліотечної системи для дітей.

Винниківську філію для дітей відзначили як одну із передових в умовах комфорту та якості навчання дошкільнят, оформленні громадського простору та дозвілля.

«Напевно, важко було, в останнє десятиліття, повірити, що бібліотеки втримають конкуренцію з інтернетом в сучасному його вимірі, але вони живуть, вони оживають, вони розправляють свої крила зараз, завдяки вам, завдяки тим ентузіастам, я так дозволю собі сказати, які жертвують багато чим своїм для того, щоб розвивати всю цю систему. У нас у Винниках є дві донечки, дві бібліотеки – для дітей і для дорослих, тому навіть незважаючи на те, що сьогодні звіт дитячої системи, я хочу згадати про них двох. Бо, власне, вони стали тим осередком громадської думки, тим громадським простором, де відкриті двері для всіх. У наших бібліотеках займаються діти і англійською, і співами, і шахова школа є, і клуб 55+, і фотогурток, і звукова студія, і все-все, що лише можна – у наших бібліотеках є зосереджено і сформовано, – звернувся до слухачів звіту заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Дякуємо вам за вашу працю».

Богдан Шустер подарував кожній із бібліотек мережі книгу, яка стала першою в рамках проекту “Винниківська бібліотека” – Іван Липа “Війна, смерть і любов”, укладачами якої є винниківчани:  Юрій Винничук, фотограф Микола Тинкалюк, ілюстраторка Ярина Каторож і видавець Юрій Николишин

Нагадаємо, Львівська централізована бібліотечна система для дітей  – це 17 бібліотек-філіалів, об’єднаних навколо головної установи – Центральної дитячої бібліотеки.

Дитяча бібліотека – культурно-освітня, виховна, інформаційна установа, яка здійснює бібліотечно-бібліографічне обслуговування дошкільників, учнів шкіл, керівників дитячого читання, а також задовільняє потреби користувачів інших категорій при наявності відповідних матеріалів у фонді бібліотеки.

Червень

24.2019