м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.06.2016

“Винниківська асоціація велосипедистів” координувала благодійний велопробіг “Кручу педалі, щоб вони жили!”

Члени “ВАВ” брали участь в координації руху колони на благодійному велопробігу “Кручу педалі, щоб вони жили!” разом з Арсеном Мірзояном.

Про це повідомив голова “ВАВ” Віталій Мельник на свой сторінці “Винниківська Асоціація велосипедистів” у Фейсбук.

“Велика подяка Назару Кулині та Ірині Лоїк, ми чудово провели час!”, – йдеться в повідомленні.

“Кручу педалі, щоб вони жили” – саме таким є девіз благодійної акції, яка відбудеться у Львові. Ініціатором велопробігу, який відбудеться 29 травня, став український музикант Арсен Мірзоян (докладна інформація у події на Фейсбук сторінці)

Надихнула його на цю ідею львів’янка Олена Заблоцька, яка виграла лот, прогулянку на велосипедах з артистом. Під час обговорення реалізації лоту музикант та львів’янка вирішили розширити коло спілкування та заради доброї справи запросити на веломандрівку усіх бажаючих. Така ідея одразу отримала конкретну мету.

13344635_557988377705674_4649677189294376494_n

Арсен Мірзоян: “Львів для мене знакове місто. Коли я дізнався, що фонд “Запорука”,  волонтером якого я є, отримав прохання від львівської гематологіі, щодо придбання п’яти інфузоматів, я не міг не відгукнутися.

Хочу запровадити таку традицію щорічно, можна і без моєї участі, але не цього разу. Звертаюсь до всіх, хто може сприяти, щодо організаціі і втілення заходу і дякую тим, хто вже приєднався”.

За зібрані кошти буде придбано інфузомати, які дозволять рятувати дітей-пацієнтів гематологічного відділення Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру міста Львова.

Нагадаємо, 21 травня відбувся наймасштабніший у Винниках велопробіг “Винники рулять!”

Березень

1.2021