м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

24.08.2017

Винниківчанину Ігорю-Юрію Маркевичу присвоєно звання «Почесний довгожитель»

Винниківські депутати присвоїли звання «Почесний довгожитель» винниківчанину Ігорю-Юрію Маркевичу з нагоди Дня Незалежності України сьогодні, 24 серпня 2017 року.

Відповідне рішення на сцені КЦ Дозвілля зачитала депутат Винниківської міськради від партії «ВОЛЯ-Рух Нових Сил», голова постійної комісії з питань розвитку міста, зовнішньоекономічної діяльності та гуманітарної політики Софія Маркевич.

«Присвоїти звання Маркевичу Ігорю-Юрію, голові церковного комітету зі спорудження храму Церкви свв. Володимира і Ольги (УАПЦ) м. Винники, який брав участь у визвольній боротьбі українського народу під час другої світової війни, служив в дивізії «Галичина», – йдеться у рішенні Винниківської міськради.

Нагадаємо, Ігор-Юрій Маркевич 1927 року народження, народився й виріс, прожив у Винниках усе своє життя, за винятком років війни. Брав участь у визвольній боротьбі українського народу під час другої світової війни, служив в дивізії «Галичина». Батько його Теодор Маркевич був членом ОУН-УПА. Під час війни пережив розлуку з рідними. Аж у 1988році дозволили поїхати в гості до рідних в Америку, але нажаль батьків живими він уже не застав.
Після війни був мобілізований до радянської армії. Після армії одружився, виховав з дружиною 3 дітей, 6 внуків, 2 правнучки.
З 1990 по1995 був головою церковного комітету зі спорудження храму Церкви свв. Володимира і Ольги (УАПЦ) м.Винники. Активний учасник зведення церкви. Згодом багато років працював паламарем.

Квітень

14.2021