м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

17.03.2019

Винниківчанин Орест Бачмага представив персональну виставку у бібліотеці Винник

Виставка картин, світлин та творчого доробка відкрита автором Орестом Бачмагою у бібліотеці-філії для дорослих м.Винники сьогодні, 17 березня.

На відкриття експозиції автора прийшли Почесні громадяни Винник: Тарас Левків, Йософ Годунько, Микола Тинкалюк, відомі винниківчани, гості, родина.

Модератор відкриття – завідувач бібліотеки Ірина Андрухів розповіла про автора і коротко ознайомила присутніх із виставковими творами.

«Передусім, хочу подякувати людині, яка мала вплив, надзвичайно великий, на мій життєвий шлях. Світлої пам’яті Бориса Возницького. Також вдячний п.Ірині Андрухів за те, що вона прийняла і сприйняла цю виставку, за приємний сюрприз – виступ п.Наталії Воробей і дівчатам, які читали мої вірші. Дякую за те, що знайшли можливість і прийшли на цю мою скромну виставку», – висловився Орест Бачмага.

Словами вдячності і захоплення привітали митця колеги та родичі.

13.2019