м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

14.11.2017

Винниківчанин Олексій Коношенко подарував місцевим дітям 3D лабіринт-вежу

Митець, винниківчанин Олексій Коношенко створив модульний екологічний ігровий 3D лабіринт-вежу, який доповнив ігровий майданчик на вул.Грушевського.

 

Арт-об’єкт без паралельних ліній та прямих кутів, створений автором для розвитку у дітей мислення з вторинної сировини із арт-резиденції фестивалю «Баба Род» база на !FESTrepublic.

 

Як розповів п.Олексій, ідея доповнити ігровий майданчик, поблизу якого він проживає зі сім’єю, визрівала уже давно. Залишки деревини після фестивалю дозволили реалізувати надумане.

 

«Ідея була зробити штуку, яка не має жодної паралельної лінії і прямого кута, тобто така ломана конструкція, яка би відрізнялася структурно від загальної архітектури, – розповідає Олексій Коношенко. – Щоб це було функціональним, виглядало цікаво зсередини і ззовні.

 

 

Ідея лабіринту – щоб діти створювали образи, сприймали візуально по-різному. Тобто з одного ракурсу воно як вежа, з іншого – як корабель, зсередини – як будинок. Це різнопланова штука, щоб не замикати уяву дітей на чомусь стереотипному».

 

В планах у митця доповнити майданчик ще не одним цікавим об’єктом.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

7.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору