м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.11.2019

Винниківчанин Олег Крук в числі учасників національної збірної України в світовому кросі Націй

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер, від імені голови міста Володимира Квурта, виконавчого комітету ради, громади міста, привітав Олега Крука з вагомими здобутками в професійній спортивній діяльності.

«Цього року, після того, як я посів 3 місце в чемпіонаті Європи, мені присвоїли звання «Майстер спорту міжнародного класу». Також я їхав Чемпіонат України: Суми, Ромни, Київ, Чернівці і в сумі всіх етапів посів перше місце. Наступним викликом став Кубок України: Берегово, Чернівці, Великий Березний, Хуст, Київ і в сумі всіх етапів теж вийшло перше місце», – розповів Олег Крук.

З цими здобутками винниківчанина привітав Богдан Шустер у приміщенні Винниківської міської ради, висловивши слова гордості та побажання подальших професійних успіхів.

Нагадаємо, винниківчанин Олег Крук – «Гордість міста Винники 2019», майстер спорту міжнародного класу, переможець Чемпіонату України з кросу, володар Кубку України.

14.2019