м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.03.2020

Винниківчани вшанували 206 річницю народження Тараса Шевченка

Громада міста Винники провела загальноміський молебень до Шевченківських днів.

 

Традиційно  захід відбувся біля одного із перших  скульптурних пам’ятників Шевченкові – у Винниках на вул.Шевченка.

 

Молитву провели священнослужителі місцевих  храмів.

 

Музичний супровід забезпечили педагоги та вихованці Львівської державної школи мистецтв №9. Вірші декламували учні Будинку дитячої та юнацької творчості.

 

“Сьогодні, як і кожен рік, для кожного українця – непересічна подія. Ми стоїмо біля пам’ятника Кобзареві, віддаючи належну йому шану. Більше двох століть звучить його слово. Слово, яке відзивається у кожному серці. “Народний”, “Геній” – насправді ці високі звання дали йому не в Міністерстві, не чиясь чиновницька рука, таке високе звання дав йому український народ. Бо коли не було видно в пітьмі нічого, ця людина побачила Україну. Він збудував Україну в кожному серці. Саме тому вона відродилася, саме тому вона постала і, саме тому, сьогодні, так важливо звучання цього високого слова”, – зазначив голова міста Винники Володимир Квурт.

 

Вітальне слово висловив і  український літературознавець, франкознавець; директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, Почесний винниківчанин Богдан Тихолоз:

 

“Нас збирають тут передусім ті почуття, які нас об’єднують і збирає та постать, яка вже впродовж століть тримає нас купи і дозволяє нам чутися українцями”, – узагальнив п.Богдан.

 

Доповнили віче виступами: голова товариства «Просвіта» Любомир Білоус та Почесна довгожителька Винник Марія Криса.

 

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

5.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору