м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.03.2019

Винниківчани відвідали виставку мисткині Рути Вітер “Театр одного вітру”

Заступник міського голови Винник Богдан Шустер та завідувач бібліотеки для дорослих Ірина Андрухів стали учасниками відкриття виставки української поетеси, художниці, науковиці Юлії Пігель, яка навчалась у Винниках.

 

Відкриття виставки робіт відомої львівської мисткині Рути Вітер “Театр одного вітру”, а також презентація книги “Рута Вітер” відбулась вчора у Галереї Сценографії у Львові.

 

Споминами про Руту Вітер поділась матір Юлі, викладачі, де вона здобувала освіту та творці робіт про неї.

 

«Це була неймовірна дівчина, неймовірна жінка, про яку вже згодом всі знали в дорослому віці. Її погляд, її похід зачаровував всіх. І сьогодні, від імені всіх, я низько кланяюсь її матері, за те, що цю пам’ять, неймовірну енергетику, яка створилась тут, в цих стінах, – мама її береже і несе крізь роки», – завершив вечір заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

Згадана виставка триватиме до 31 березня.

 

Також, Богдан Шустер запросив творців і натхненників виставки і робіт про Юлію Пігель до співпраці для створення проекту про мисткиню у Винниках.

 

 

Нагадаємо, Рута Вітер (8 листопада 1981, Львів — 14 вересня 2008) — українська поетеса, художниця, науковиця. Закінчила Львівську національну академію мистецтв (2004). Членкиня Національної спілки письменників України.

 

Співавторка виставки львівських фотомитців «Театр одного Вітру» (Львів, 2002). Авторка виставки малярства «Це тільки мить цвітіння?» (Познань, Польща, 2005).

 

Авторка трьох збірок поезії «Кожен колір кохання» (2000), «Повернутися іншою» (2005), «Туга за степами» (2009, видана посмертно). Авторка виставки фототіней «Ангел Жінка Птаха Жінка» (Львів, 2008).

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

11.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору