м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

27.08.2018

Винниківчани відсвяткували пам’ятні дати міста й держави

Громада м.Винники урочистостями провели День міста, День прапора і День незалежності України.

 

Святкове підняття прапора біля пам’ятника Незалежності розпочало насичену програму заходів: від урочистої сесії, виступу гостя сесії Ректора IT Step University, члена Виконавчого комітету Винниківської міської ради винниківчанина Віктора Волошина, нагородження Почесних громадянин та довгожителів міста до загальноміського концерту, що відбувся на території спортивного майданчика на вул.Стрілецькій, на який прибули гості з Польщі (Гміна Грудзьондз), Сербії (Ситнеши) «Мотајички Вук» («Гірський вовк») і м.Маріуполя (с.Урзуф).

 

Концертну програму розпочали колективи Винник, а саме: вокальний ансамбль «Винниківчани», вокальний ансамбль «Стожари», ансамбль естрадно-спортивного танцю «Сунички», вихованці Культурного центру «Дозвілля» і Будинку дитячої та юнацької творчості, театральної студії ЗМВ.

 

Вечір продовжили виступами відомих артистів: Ярини та Юліанни Опалевич, гурту «Наші», музичного гурту «ROCKONS», Dizex band, Андрія Заліска, гурту «PTASHKIN», JULIK (ex.DZIDZIO).

 

Також на святковій сцені виступив сербський танцювальний колектив «Мотајички Вук», що подарував винниківчанам два національні танці та світлове шоу від Театру танцю «Тріада».

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Лютий

25.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору