м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.01.2019

Винниківчани сумують з приводу передчасної смерті Заслуженої артистки України Олександри Боровець-Демчишин

Голова Винниківської міської ради Володимир Квурт та виконавчий апарат висловлюють найщиріші слова співчуття з приводу передчасної смерті винниківчанки Олександри Боровець-Демчишин.

Голова та громада міста висловлюють найщиріші слова співчуття рідним і близьким.

Нехай добрий, світлий спомин про п.Олександру – українську естрадну співачку, Заслужену артистку України назавжди залишиться у серцях рідних, колег, містян, усіх, хто її знав, любив та шанував.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Поділяємо біль та горе рідних!

Вічна і світла пам’ять!

Квітень