Винниківчани приймають делегацію із Польщі

Представники різних сфер діяльності із міста Ґрудзьондз завітали із візитом у Винники.

Делегація на чолі із заступником керівника міста Яцеком Зиглевічем перебуватиме у Винниках впродовж трьох днів, 13-16 травня.

В рамках робочої офіційної зустрічі гості вивчатимуть освітні, культурні та інфраструктурні реалізовані проекти у Винниках для подальшої співпраці двох міст.

«Домовляємось про спільні освітні, культурно-соціальні та інші проекти. Зараз друзі з Польщі у мерії, потім маємо поспілкуватись із громадськими активістами та освітянами.

Переконаний, що ми разом сплануємо цікавий і корисний проект, який би вже восени отримав фінансову підтримку Міжнародного Вишеградського Фонду. Малі зустрічі творять велике спільне майбутнє!», – зазначив міський голова Винник Володимир Квурт.

15.2019