м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.04.2017

Винниківчани провели Великодній сніданок для нужденних у Львівському палаці мистецтв

ЛМГО Спільнота взаємодопомоги «Емаус-Оселя», ЛМГО «Золота молодь Винник», театральна студія ЗМВ при підтримці Винниківської міськради створили святковий Великодній сніданок для потребуючих містян Львова та околиць.

Посвята Великодніх страв відбулась спільно з єпископом-помічником Львівської архиєпархії УГКЦ владика Венедикта.

Після трапези, гостей тішили театралізованим дійством від ГО «Золота молодь Винник» та виконанням пісень Михайлом Миркою, фіналістом проекту «Голос країни».

Зазначимо, цьогоріч захід відбувся за участі учасниць конкурсів краси «Міс Львів» та «Міс Україна».

До сніданку долучились міський голова Винник Володимир Квурт та заступник міського голови Богдан Шустер.

19.2020