22.09.2019

Винниківчани презентували книгу Катря Гриневичева «Шоломи в сонці»

В рамках 26 Форуму видавців 2019 у Львові презентували книгу Катря Гриневичева «Шоломи в сонці» із серії Винниківська бібліотека.

Упорядником і модератором презентації другої книги із серії Винниківська бібліотека є почесний громадянин Винник, український журналіст,письменник, редактор, літературознавець, публіцист, лауреат премії “Книга року” винниківчанин Юрій Винничук.

Саме п.Юрій став основоположником заснування Винниківської бібліотеки, про що наголосив Володимир Квурт.

«Сьогодні те, що ви бачите другу книгу із бібліотеки – це приклад, коли громада згадує, громада пам’ятає про тих, хто був перед нами, які творили історію. Цю історію ми повертаємо. Ми кажемо, що ми вдячні нащадки і ми сьогодні надихаємо тих, які пробують себе творити, бо вони теж, назавжди, залишаться з нами.

Я сьогодні дякую і п.Юрію Винничуку, бо саме його ідея, його велика праця впорядкувати ці твори: від першої ідеї видання Івана Липи до сьогоднішнього, і до перспективних планів, які декларує він уже наступного року – Антін Крушельницький, це його зусилля. Я і громада дякуємо всім причетним до створення книги і сьогоднішнього дня, дякую всім тим хто долучився, що ця книга повернулася до нас», – наголосив міський голова Винник Володимир Квурт.

Презентацію відкрили міні-сценкою вихованців Студії сценічного мистецтва «ЗМВ».

Зі словом про письменницю та збірку її творів виступив видавець Юрій Николишин, мисткиня, художниця Ярина Каторож та внучата племінниця Катрі Гриневичевої Галина Скремета.

Нагадаємо, першу книгу Винниківської бібліотеки представили минулого року на 25 Форумі видавців. Нею став збірник Іван Липа «Війна, смерть і Любов».

20.2019