м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

20.08.2016

Винниківчани переглянули допрем`єрний показ вистави «Божественна комедія по-Галицьки» (ФОТО)

Театр «І люди, і ляльки» презентував виставу «Божественна комедія по-Галицьки» у Винниках на площі перед костелом Успіння Богородиці.

 

Показ лялькової вистави «Божественна комедія по-Галицьки» відбувся на запрошення Винниківської міськради в рамках святкувань Дня міста Винники.

 

Основним сюжетом вистави актори зобразили відносини між чоловіком та жінкою впродовж усього життя під фольклор, зібраний колись акторами.

 

Як розповів директор та головний режисер театру «І люди, і ляльки» Олексій Кравчук, прем`єра вистави «Божественна комедія по-Галицьки» у Львові відбудеться у вересні.

 

«У вас дуже гарно, тут ми вперше з виступами, але точно не востаннє. Ми радо запрошуємо до себе в театр, але раді будемо виступити ще не раз у Винниках з різним репертуаром-як для дітей, так і для дорослих», – каже п.Олексій.

 

 

Нагадаємо, що театр-студія естрадних мініатюр «І люди, і ляльки» був створений у вересні 1990 року. У своїх виставах театр використовує нові засоби виразності, коли лялька живе у тримірному просторі, як і драматичний актор здійснюється контакт із глядачем на кількох рівнях спілкування: від актора, від образу, від ляльки.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

1.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору