09.08.2019

Винниківчани голосують за номінантів на звання “Почесний громадянин Винник” – 2019 рік

Шановні мешканці міста, з 1 по 15 серпня триватиме он-лайн голосування щодо визначення Почесного громадянина міста Винники у 2019р.  Остаточні результати голосування будуть встановлені до 22.08.2019 шляхом сумування голосів отриманих кандидатами під час он-лайн голосування та додавання голосів членів спеціальної комісії з визначення звання “Почесний громадянин міста Винники”. Нагородження переможців підсумкового голосування відбудеться 23.08.2019р.

Голосування ТУТ

До уваги винниківчан подано кандидатів на голосування, а саме: Богдан Тихолоз і Андрій Котельник.

Тихолоз Богдан Сергійович — український літературознавець, франкознавець; директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка (з 2017 р.); публіцист, блоґер, співавтор науково-просвітницького інтернет-проекту ФРАНКО: НАЖИВО / FRANKO: LIVE © (разом із Наталею Тихолоз). Кандидат філологічних наук (з 2003 р.), старший науковий співробітник (з 2010 р.), доцент (з 2011 р.). Доцент кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка (з 2006 р.). Член Національної спілки журналістів України (з 2011 р.), Наукового товариства імені Шевченка (з 2016 р.), Міжнародної ради музеїв (ICOM) (з 2018 р.). Голова Асоціації музеїв Івана Франка (з 2018 р.).

Біографія

Народився 6 жовтня 1978 р. у селі Тальянках Тальнівського району Черкаської області в родині філологів, викладачів української мови та літератури.

Закінчив філологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка (2000) та аспірантуру при кафедрі української літератури ім. акад. М. С. Возняка (2003).

2003 р. захистив кандидатську дисертацію «Філософська лірика Івана Франка: діалектика поетичної рефлексії» зі спеціальності 10.01.01 — українська література[1].

У 2003—2004 рр. — асистент кафедри української літератури ім. акад. М. С. Возняка Львівського національного університету імені Івана Франка, у 2004—2005 рр. — молодший науковий співробітник, у 2006 р. — старший науковий співробітник Інституту франкознавства, з 2006 р. — доцент кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

У 2004—2007 рр. науковий співробітник, у 2007—2010 р. — старший науковий співробітник Львівського відділення Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України (за сумісництвом).

У 2012—2016 рр. — заступник декана з наукової і навчальної роботи факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка[2].

У 2015—2016 рр. — в. о. завідувача кафедри теорії і практики журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.

З 2017 р. — директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка[3].

Одружений. Дружина — Тихолоз Наталія Богданівна, кандидат філологічних наук, старший науковий співробітник, доцент кафедри української преси Львівського національного університету імені Івана Франка[4].

Б. Тихолоз — автор понад 100 наукових праць різних жанрів (монографій, навчально-методичних посібників, статей, тез, повідомлень, рецензій, полемічних виступів, перекладів наукових праць, передмов і післямов тощо), упорядник та науковий редактор низки видань.

Boxer Andreas Kotelnik, from Ukraine, the WBA Light-Welterweight Champion poses for photographs with his belt before a news conference at a hotel in London, Thursday May 28, 2009.  The news conference on Thursday was to preview his fight with Britain’s Amir Khan in London on Saturday 27 June.  (AP Photo/Matt Dunham)

Андрій Миколайович Котельник (нар. 29 грудня 1977, Львів) — український боксер. Призер Олімпійських ігор 2000 року. Колишній чемпіон світу у 1-й напівсередній ваговій категорії по версії WBA.

Коротка біографія

Народився 29 грудня 1977 року у Львові. Зріст — 171 см. Національність — українець. Вихованець заслуженого тренера України Дмитра Сосновського і Львівського училища фізичної культури. На любительському рингу провів 150 боїв, з яких 135 виграв. Срібний призер Олімпійських ігор 2000 року (Сідней, Австралія). Переможець Кубка Європи 1999 року (Львів, Україна). Переможець першості Європи серед юніорів 1995 року (Шіофок, Угорщина). 5-разовий чемпіон України.

15 листопада 2000 року підписав перший професіональний контракт — із німецьким клубом «Universum Box-Promotions»(Гамбург). Тренер — Міхаель Тімм. Дебютував на професіональному рингу 16 грудня 2000 року в Ессені у поєдинку проти Петера Феєра (Словаччина). Цей бій закінчився перемогою Андрія технічним нокаутом вже у першому раунді. Станом на кінець червня 2007 року рекорд Котельника складається із 36 поєдинків на професіональному рингу: 31 перемога (12 — нокаутом), 4 поразки, 1 нічия.

Нагороди

• Орден «За заслуги» I ст. (24 серпня 2017) —За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм[1] • Орден «За заслуги» ІІ ст. (21 квітня 2008) — За досягнення видатних спортивних результатів, утвердження міжнародного авторитета української школи боксу[2] • Орден «За заслуги» ІІІ ст. (6 жовтня 2000) — За досягнення вагомих спортивних результатів на XXVII літніх Олімпійських Іграх в Сіднеї[3]

15.2019