м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

16.04.2018

Винниківчани долучились до Великодньої гаївки біля Воскресенської Церкви м. Золочева

15 квітня на сцені центральної площі Незалежності у спільній гаївці виступили творчі колективи із Золочева та Винник.

 

В рамках проекту «Фестиваль «Українська писанка: краса, що нас об’єднує», показали виставку сучасної ексклюзивної експозиції, де золочів`яни та гості міста мали можливість милуватись вісімнадцятьма писанками, виконаними традиційними автентичними візерунками.

 

«За традиціями, з приходом весни молодь співає веснянки, а в час Великодніх свят — водить гаївки. Це усна народна творчість, пісні та святкування, що проходять у кожному місті. Цього року наше місто запросили долучитись до розмальовування писанки, яка красується на площі у Золочеві. Також ми відгукнулись на запрошення міського голови Золочева Ігоря Гриньківа і винниківська дітвора водила хороводи та співали гаївки спільно із мешканцями Золочева. Вже 20 травня чекаємо на фестиваль «Достойно є…» представників і з цього міста», – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

Нагадаємо, представили винниківську писанку 5 квітня. Розмальована писанка колективом Школи мистецтв: художник Лев Левків, Софія Огоновська, Уляна Щабель, Зореслава Гіль, Софія Юркевич.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

8.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору