м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

01.07.2019

Винниківчани активізуються проти будівництва заводу гарячого цинкування

У четвер, 4 липня, о 19:00 год у КЦ «Дозвілля» відбудеться зустріч із представниками ТзОВ «Екран», що розпочали будівництво Цинковні біля помешкань винниківчан.

«Найперші наші вимоги – все має бути в правовому полі, згідно чинного законодавства. Ми, як представники громади, стоїмо на стороні наших мешканців і будемо всіляко відстоювати їхні права та інтереси, зокрема, на їхнє життя і здоров’я», – зазначив в.о.міського голови Винник Богдан Шустер.

На зустріч запрошені представники Підберізців, Підбірців, Лисинич, інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львівській області, екологічної інспекції, Держгеокадастру, прокуратури.

Нагадаємо, що масові акції розпочались ще минулого тижня, після того, як громаді Винник стало відомо, що на місці будівництва, розпочатого без відповідних дозволів та висновків екологічної інспекції, має постати цинковня, яка передбачає численні промислові викиди в повітря.

13.2019