м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.03.2017

Винниківчанка Ганна Кріпченко святкує 90-річчя

Голова м.Винники Володимир Квурт, виконавчий комітет Винниківської міськради, депутаський корпус та громада міста вітають місцеву жительку Ганну Кріпченко з 90-річчям!

 

Сьогодні, 28 березня, Ганні Кріпченко виповнюється 90 років. З цієї нагоди ювілярку від імені міського голови Винник Володимира Квурта та громади міста привітала начальник відділу гуманітарної політики Винниківської міськради Зоряна Корчовська.

 

«Шановна ювілярко! Прийміть сердечні привітання з нагоди ювілею. Нехай Ваші задуми й надалі увінчуються успіхом, увага й підтримка близьких будуть з Вами повсякчас, а серце не покидає світло від людської вдячності.
Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Нехай завжди, Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут на многая і благая літ!»

 

Ганна Кріпченко – вчитель-педагог молодших класів з безперервним 38-річним стажем, працювала у середньоосвітніх закладах Львова, с. Гаї, с.Білки, с.Солонка, школі-інтернаті №8 та школі для глухонімих.

 

 

Народилась на Полтавщині, одружилась та переїхала на постійне місце проживання у Винники.

 

Має двох синів, один з яких військових журналіст – Володимир Кріпченко та другий син – кінооператор документальних фільмів, один із головних операторів фільму «Чорнобиль» Віктор Кріпченко, а також внуків та уже правнуків.

 

Наразі мешкає зі сестрою, яка нею опікується.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

13.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору