м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

26.11.2018

Винниківчанка Анна Романюк стала дипломантом на фестивалі «Золота троянда»

Анна Романюк – учениця Львівської державної школи, яка вчиться у викладача Наталії Воробей, під акомпанемент концертмейстера Віри Романюк, виступила на заключному Гала-концерті XV молодіжного міжнародного музичного фестивалю ім. Ісидора Вимера «Золота троянда 2018».

 

Гала-концерт відбувся 25 листопада 2018р. у Львівському будинку камерної та органної музики.

У фестивалі взяли участь як музиканти світового рівня, так і молоді виконавці.

 

Упродовж минулого тижня молоді музиканти демонстрували музичні здібності у різних номінаціях – вокал, вокальні та інструментальні ансамблі, музичні інструменти, композиція та імпровізація, «музичний театр» тощо. Юна винниківчанка Анна Романюк (8 років) виступала у номінації вокал, де за підсумками конкурсу здобула Диплом ІІ ст. у молодшій віковій категорії та відзнаку за краще виконання класичного твору від голови журі Олени Гончарук – солістки Національної опери України, виконавши твір Вольфганга Амадея Моцарта ” Туга за весною”.

 

Фестиваль спеціалізується на камерній та інструментальній музиці. Організатором і засновницею фестивалю є Олена Вимер, донька відомого композитора.

 

Міський голова Винник Володимир Квурт та виконавчий комітет ради щиро вітають Анну Романюк, батьків та викладачку з вдалим виступом і бажають творчих злетів на нелегкій, але цікавій музичній ниві.

 

 

Нагадаємо, Ісидора Вимера, що у 20-их роках минулого століття писав музику для Театру юного глядача. Саме він заснував кафедру народних інструментів у львівській консерваторії (зараз  Львівська національна музична академія імені Миколи Лисенка).

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

9.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору