м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.12.2016

Винниківчан запрошують на святкування римо-католицького Різдва

Санктуарій Матері Божої Винниківської та Катехична школа при храмі Різдва Івана Хрестителя запрошують в єдності з католиками усього світу відсвяткувати Різдво за Григоріанським календарем.

 

Урочистість Різдва Христового у Санктуаріумі Матері Божої Винниківської відбудуться у суботу о 21.00 год – Свята Меса (Пастерка) та Cлужба Божа у неділю о 10.30 год. Парафія щиро запрошує усіх розділити радість Новонародження Спасителя Світу.

 

На майстер-клас із приготування бразильської куті після Служби Божої запрошує храм Різдва Івана Хрестителя у Винниках. Де на Дитячій Святій Літургії о 13:00 год складатимуть Богові подяку за прожитий 2016 рік і молитимуться з християнами усього світу за мир поміж усіма народами.

 

Нагадаємо, Католицьке Різдво — це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям. Воно відзначається 25 грудня в багатьох країнах світу на честь народження божественного сина, що викупив гріхи людей своєю смертю. Це найбільше свято в католицькому світі, воно припадає на найдовшу в році ніч, коли, за віруваннями християн західного обряду, і народився Ісус Христос в Назареті. В Західній Україні католицьке Різдво часто називають як «польське» Різдво. Це ж свято відзначають і православні християни (східного обряду), тільки воно припадає на 7 січня (на 13 днів пізніше)

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору