м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

27.10.2016

Винниківчан запрошують долучитись до благодійної акції «Свято Гарбуза»

Винниківчани організовують акцію на підтримку онкохворих дітей Львівщини у неділю, 30 жовтня.

 

З 10.00 год. у центрі Винник, біля Аптеки на вул.Галицькій, відбудеться акція «Свято Гарбуза», де містяни та гості міста зможуть поласувати смачною домашньою випічкою, гарбузовими смаколиками, льодяниками, капкейками, кейкпопсами, пряниками. Бажаючі зможуть придбати гарбузи, гарбузове насіння, горіхи.

 

Небайдужих, активних городян запрошують долучитись до акції: «Хто може пожертвувати гарбузами, гарбузовим насінням, горіхами, солодощами, чи можливо має якусь пропозицію щодо свята – телефонуйте 098 263 11 15 Оксана. Або просто приходьте на свято. Світ не без добрих людей, лише разом,спільними зусиллями, по мізерній краплиночці, ми зможемо подарувати надію на одужання онкохворим небезнадійним діткам. Адже чужих дітей не буває. Сьогодні ви допомогли комусь,завтра допоможуть вам, бо від цієї недуги жодні страхівки не є дійсні. А Господь наш усе бачить, і віддасть вам обов’язково з вторицею. Чекаемо на вас!», – йдеться на сторінці організатора благочинної акції Оксана Допілки.

 

Нагадаємо, у липні ці ж організатори провели благочинну акцію на підтримку Юрчика Плішки, 4 рочки, м. Львів, д-з:гострий лімфобластний лейкоз (ранній ізольований кістково- мозковий рецидив.

 

За інформацією Оксани, наразі хлопчик знаходить за кордом на лікуванні.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

9.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору