м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

27.09.2016

Винниківчан з проблемами зору безкоштовно обстежили голландські експерти-офтальмологи

Голландські лікарі провели безкоштовну акцію по зору для потребуючих у м.Винники

 

Голландський благодійний фонд «Евіденте» спільно із Спільнотою «Емаус-Оселя» провели безкоштовну акцію для людей із кризових, багатодітних, соціально-незахищених сімей та дітей із Винниківської санаторної школи-інтернат.

 

Захід відбувся у представництві «Емаус-Оселя» у Винниках сьогодні, 27 вересня.

 

«Це щорічна благодійна акція з лікарями із Голландії та Івано-Франківськими інтернами, які якісно обстежують людей апаратами і спеціалістами традиційними методами. Після огляду, відповідно особистої карточки хворого, лікар-окуліст підбирає і надає безкоштовно окуляри людям з проблемами зору», – розповіла представник фонду Наталія Мисула.

 

Після повернення до Нідерландів, благодійники, за власний кошт, виготовлять і передадуть у Винники окуляри для потребуючих людей.

 

 

Загалом, у Винниках, записались близько 60-ти дорослих та 20-ти дітей, однак, за словами організаторів, явка людей перевищила кількість потребуючих у кілька раз.

 

Нагадаємо, «Евіденте» – голландський благодійний фонд, що допомагає людям з вадами зору. Діє благодійний фонд понад 40 років. Спеціалісти допомогли людям із вадами зору вже у 23 країнах світу.

 

Христина Мамчур
Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

9.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору