м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

10.12.2019

Винниківчан просять пам’ятати про необхідність утримання і прибирання прибудинкових територій

Інспекція з благоустрою території міста Винники звертається до підприємців і жителів міста щодо дотримання норм систематичного прибирання прибудинкових територій.

 

«Користуючись нагодою, хочемо висловити вам щиру повагу та нагадати, що відповідно до п.1.1, п.1.2 Розділу ІІ «Правил благоустрою і утримання території м.Винники» утримання і прибирання вулиць, площ, парків, скверів, тротуарів, дворів та територій, які прилягають до будівель, здійснюються їх власниками або орендарями:

 

  • По всій довжині відведеної, закріпленої або орендованої ділянки;
  • В ширину – до середини вулиць, при односторонній забудові – на всю ширину проїзної частини.

 

З початком випадання снігу, з метою уникнення травматизму серед громадян, власникам, або орендарям будівель необхідно систематично прибирати снігові замети на територіях, прилеглих до них. В випадках відсутності можливості прибрати сніг самостійно, можна укласти договір про прибирання території з ВКП «Добробут» (м.Винники, вул.Галицька,9).

 

До власників закладів торгівлі, побутових послуг та громадського харчування, підприємств та організацій, а також громадян, прилеглі території яких не будуть прибрані від снігу, вживатимуться заходи адміністративного впливу відповідно до чинного законодавства України»

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору