м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

11.11.2019

Винниківчан просять активніше долучитись до голосування за Громадський проєкт Львова

До 15 листопада тривають останні дні голосування за Громадський проєкт Львова.

 

Цього тижня у Львові завершується голосування за громадський бюджет.

 

Винниківчан просять активніше долучитись до голосувань за великий і малий проєкти, подані активістами для комфорту і розвитку мешканців Винник.

 

Великі проєкти

 

 

Проект № 77. «Кафе-їдальня «Смаколик» у СЗШ № 29 ( капітальний ремонт харчоблоку)».

 

Автор – Оксана Верхівська. Бюджет – 3 000 000 грн. Основна мета проєкту – створення комфортних умов для організації якісного та раціонального харчування школярів, збільшення посадкових місць шляхом модернізації кафе-їдальні. Їдальня посідає одне з найважливіших місць серед приміщень школи. Це не тільки місце, де можна смачно пообідати, але й зона відпочинку, де повинен панувати комфорт, позитивна атмосфера.

 

 

Проект № 115. Покращення умов діяльності колективів Народного дому м. Винники

 

Автор проєкту – Наталія Вінярська. Бюджет – 800 000 грн. Ідея проєкту – «зробити комфортнішим зовнішній простір для відвідувачів, сприяти збільшенню їх потоку, продовжити з використанням нових підходів ангажування дітей і молоді традиційним і сучасним українським мистецтвом, організацією цікавих інтерактивних подій, що сприятимуть обміну досвідом між представниками різних поколінь».

 

 

Малі проєкти

 

Проект № 14. «Мережа вуличних тренажерних майданчиків у Винниках (закупівля спортивного інвентарю)».

 

Автор проєкту – Остап Готь. Бюджет – 598 950 грн. «Мета: спонукати дітей і молодь, старших за віком людей до активного заняття спортом, підтримки здорового способу життя на базі вільно доступної мережі вуличних спортивних тренажерів (9 комплексів) розташованих поряд із існуючими дитячими/спортмайданчиками у м.Винники, вул.: Кільцева, 2А; Кільцева, 1; Кільцева, 9; Винна гора, 14; Жуковського, 39; Івасюка, 21; Стрілецька, 1; Грушевського; Сагайдачного,35.

Один комплект тренажерів дозволить безкоштовно виконувати щонайменше 10 спортивно-тренувальних вправ для різних груп м’язів

Виконання єдозволить безкоштовно і одночасно якісно займатися спортом для понад 3000 дітей і підлітків віком від 10-18 р, і понад 3000 старших за віком осіб.

 

Проект № 64. «Капітальний ремонт тренажерно-гімнастичного майданчика на території СЗШ №47 м.Львів-м.Винники».

 

Автор проєкту – Петро Стефанишин. Бюджет –  593 804 грн. Тренажерно-гімнастичний майданчик стане першим із трьох спортивних майданчиків (футбольного, великого тенісу, гімнастичного), які в майбутньому мають стати сучасним літнім спортивним комплексом для учнів школи, місцем проведення дозвілля і занять спортом мешканців даного мікрорайону.

 

Проект № 104. «Дитяча мрія на Івасюка»

 

Автор проєкту – Марія Дмітрієва. Бюджет – 599 800 грн.  Проект передбачає створення сучасних ігрових конструкцій, футбольного майданчика, озеленення та огорожі на вул. Івасюка, 23.

 

Проект № 146. «АКОРД (Акустичне концертне оформлення – дарує радість дітям)

 

Автор проєкту – Ярослав Харун. Бюджет – 508 906 грн. Звукове, світлове обладнання та облаштування залу для організації концертів у Львівській державній школі мистецтв №9 (адреса м. Львів-Винники, вул. Ринок, 4). Школа щороку організовує велику кількість культурних заходів для громадськості міста Винники. Якісне звукове, світлове обладнання та належне облаштування залу необхідним для успішного проведення концертів.

 

Процедура голосування не змінилася: віддати свій голос можна онлайн через BankID та у найближчому ЦНАПі.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

7.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору