м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

22.08.2017

Винникам 665 років! Вітання містянам!

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради, депутатський корпус вітають громаду міста з 665-ою річницею Дня міста Винники.

Сьогодні місту 665 років від першої писемної згадки про нього. Винники – колиска величезної кількості талантів: поетів, музикантів, акторів, художників, композиторів, письменників, співаків, шахістів, мистецтвознавців, спортсменів. Наше місто знають по всьому світу і ми пишаємось тим, що народились тут.

Дякую кожному винниківчанину за справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій міста, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожної хвилини ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Від щирого серця вітаю всіх нас з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання.

Усім мешканцям нашого краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З повагою міський голова Винник Володимир Квурт.

Квітень

14.2021