м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

30.11.2016

Вихованців БДЮТу м.Винники відзначено на Всеукраїнському фестивалі «Сурми Звитяги»

Ансамбль «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчі у Винниках отримав ІІІ місце за виконаний номер на XVII-му Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі «Сурми Звитяги».

Про це, на свої сторінці у соцмережі Фейсбук повідомила директор БДЮТ м.Винники Ольга Соколик:

«Вихованці ансамблю “КАРАМЕЛЬ” були нагороджені дипломами, грамотами та медалями за номер «Не встидайся, то твоя земля». Діти отримали велике задоволення від того, що мали можливість виступати на такій сцені. Це для них колосальний досвід, а для когось і здійснення мрії».

Як зазначила керівник установи, Фестиваль “Сурми Звитяги” не залишив буйдужим нікого.

П.Ольга висловила подяку організаторам фестивалю та режисеру Ірині Смаль, а також керівникам ансамблю Мелимук Христині та Селезньовій Анастасії.

Міський голова Винник Володимир Квурт, колектив міськради, депутатський корпус висловлюють щирі вітання керівникам, дітям та батькам: “Бажаємо вам подальшого процвітання, успіхів у творчості та особистого щастя. Сподіваємося на подальші перемоги та чергові здобутки!”

Квітень

21.2021