м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. (032) 2295440,
vynnyky_vykonkom@ukr.net

Виборча програма період 11.2015 – 11.2020

Бачення розвитку міста Винники у виборчій програмі міського голови та команди його однодумців
(період виконання повноважень міського голови Володимира Квурта листопад 2015 – листопад 2020)

 

1-watchПрозорість влади – основа довіри та реформ

 • До корупції – нульова толерантність. У межах своєї компетенції ліквідуємо будь-які умови, що уможливлюють корупцію в міській владі.
 • Припинимо практику нічних сесій, кулуарного розподілу земель та комунального майна, прийняття незрозумілих рішень, за які невідомо хто несе відповідальність. Усі ключові рішення ухвалюватимуть на відкритих засіданнях міської ради після громадського обговорення.
 • Землю для потреб бізнесу продаватимуть на аукціонах, відкритих для преси та громадськості. Відведення земельних ділянок без затвердження детальних планів територій буде заборонено.
 • У місті запрацює система електронного урядування. Також зросте кількість послуг, які мешканці зможуть отримати через Інтернет.

 

2-trasportГромадський транспорт – комфортне пересування

 • Усіляко підтримуватимемо реформу пасажирських перевезень у міських «маршрутках», що передбачає:
  – запровадження єдиного квитка, завдяки якому людям буде простіше дістатись туди, куди їмпотрібно;
  – вимогу, аби на маршрутах працювали сучасні і безпечні для пасажирів автобуси;
  – рух «маршруток» за чітким графіком і у зручний для людей час з 6:30 до 23:30.
 • Задля безпеки винниківчан встановимо обмеження руху транспорту в районах житлової забудови. Окрім того, у місті буде оновлено зупинки громадського транспорту, вони стануть комфортними й інформативними для пасажирів.

 

3-careЯкісні дороги – безпека мешканців

 • Проведемо ремонт винниківських доріг. Винниківські діти повинні ходити в школу по дорозі, а не по болоті. Важливо, щоб на дорогах була якісна розмітка і необхідні дорожні знаки.
 • Ремонт вулиць відбуватиметься комплексно: разом із ремонтом проїжджої частини одночасно відновлюватимуть пішохідну зону і, за необхідності, оновлюватимуть усі підземні комунікації.
 • Припинимо рух великого транзитного транспорту центральною частиною Винників. Це стане можливо, коли буде побудовано хордову магістраль, яка сполучить Львів із кільцевою дорогою за Винниками. А це – лише 1 км дороги! Наші представники у Львівській міській раді та Львівській обласній раді наполягатимуть, аби цей відрізок дороги нарешті збудували.

 

4-osvitaЯкісна освіта та дошкільні заклади – безпека й розвиток наших дітей

 • Забезпечимо належні умови для виховання та дозвілля дітей, адже діти – це майбутнє Винників.
 • Відкриємо у Винниках іще один дитячий садочок. Обласна рада уже передала на баланс міста приміщення колишнього дитсадка – залишилось віднайти кошти для того, щоб привести його до належного стану.
 • Ремонт шкіл здійснюватимуть за бюджетні кошти. Громадяни платять податки, тож не мають ще й фінансувати ремонт бюджетних закладів з власної кишені. Також у місті буде створено належні умови для діяльності дитячих гуртків – спортивних, інтелектуальних, музичних, танцювальних, художніх тощо.

 

5-infraРеформа комунального господарства

 • Проведемо увесь необхідний комплекс робіт задля забезпечення Винників каналізацією та очисними системами.
 • Домагатимемось від ЖЕКу ефективної роботи. ЖЕК в обов’язковому порядку звітуватиме за надані послуги перед мешканцями, оскільки вони мають право знати, за які послуги платять. Винниківчани матимуть змогу впливати на зміну керівництва ЖЕКу в разі його неефективної роботи.
 • Вулиці у Винниках – не лише центральні, а й маленькі вулички та провулки – мають бути освітлені. Ми реалізуємо проект з освітлення міста, використовуючи при цьому сучасні енергоефективні технології, що дозволять оптимізувати витрати на електроенергію та на заміну ламп.

 

6-profitЗбільшення доходів винниківчан – інвестиція в розвиток Винників

 • Максимально сприятимемо розвитку малого та середнього бізнесу, оскільки свідомі того, що від підприємницького клімату залежить добробут винниківчан і розвиток усього міста. Винники також мають отримувати більшу частину податків, які сплачують місцеві підприємства.
 • Додаткові бюджетні кошти спрямовуватимуть пріоритетно на розвиток міської інфраструктури та соціальні програми.

Календар подій

Квітень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору