м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

23.02.2016

Вулиця Лисика у Винниках матиме дорожнє покриття

Винниківська міськрада визначила вулицю Лисика пріоритетною для розробки проектно-кошторисної документації на влаштування дорожнього покриття.

 

Міськрада взяла на себе зобов’язання замовити та оплатити кошторисну документацію на укладку дороги, щоб з настанням сприятливих погодних умов підрядники могли приступити до викладання бруківки відповідно до будівельного проекту.

 

«Роботи по підготовці проектно-кошторисної документації на влаштування дорожнього покриття на вул. Лисика розпочато», – поінформувала спеціаліст-радник міського голови Марія Желіско.

 

Про це йшлося 22 лютого на нараді у міського голови Винник Володимира Квурта.

 

Нагадаємо, що восени з мешканцями вулиць Лисика та Огієнка, за участі підрядних організацій, які ведуть забудови на вул.Лисика, було домовлено про облаштування будівельного майданчика відповідно до будівельних норм, а саме: «під час ведення будівельних робіт на будівельному майданчику облаштувати пункти виїзду з будівельного майданчику на дорогу загального користування з встановленням відбійників для коліс будівельної техніки, а також шлангу з водою для миття коліс перед виїздом будівельної техніки», – сказано у рішенні про надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на проектування та будівництво багатоквартирного житлового будинку.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Березень

5.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору