м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

09.06.2017

ВСШІ завершила 5-ти денний марафон міжнародного проекту «Твори добро» у Винниках

Учасники проекту «Твори добро» підвели підсумки роботи і обіцяли повернутись у Винники

 

Знайомство у перший день та сльози прощання наприкінці проекту уже традиційна атрибутика VI Міжнародного проекту «Твори добро».

 

Цього року число учасників проекту сягло понад 100 чоловік: зі сходу України – м.Костянтинівка, Донецька обл.; Південь України – Миколаївська обл., центр України – Черкаська обл., західна Україна представлена Дмитровецьким НВК; гості з Польщі, з Нідерландів та господарі – учні ВСШІ.

 

Сьогодні, 9 червня, учні та керівник груп представили прощальні виступи, у яких співали, танцювали, ділились світлинами та відеозаписами днів, проведених у Винниках.

 

«Я сподіваюсь, що ваші сьогоднішні сльози – це будуть сльози, такого приємного, щедрого душевного тепла, які ми всі одержали один від одного на цьому проекті, – зазначила керівник проекту, директор ВСШІ Лілія Свистович. – Ви всі за цей тиждень стали друзями, і команди, які утворились та показали нам сьогоднішній гала-концерт – цьому підтвердження».

 

Впродовж тижня, учасників відвідували та підтримували міський голова Винник Володимир Квурт та його заступник Богдан Шустер, які й сьогодні взяли участь у дійствах запропонованих учнями під час концертної програми.

 

 

На завершення концерту Лілія Свистович подякувала усьому педагогічному колективу, працівникам школи та помічникам проекту за активну участь в організації і проведенні заходу.

 

Нагадаємо, проект «Твори добро» реалізований ГО «Школа мрій» за підтримки Фонду ІССО (Нідерланди) та Винниківської міськради на базі Винниківської санаторної школи-інтернат.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору