м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.06.2017

Вперше в Україні у Винниках відкриється Концертна зала Мирослава Скорика

Винниківська міська рада спільно з Львівською обласною філармонією та Управлінням освіти ЛМР 9 червня відкриють у Винниках Концертну залу Мирослава Скорика на базі актової зали СЗШ 29.

 

«Це стане наступним кроком проекту «Львівська філармонія у Винниках», який діє з 2016 року.
На базі оновленої актової зали школи № 29 створено культурно-концертний майданчик. Він буде відкритим для громади Винник і стане привабливим місцем для проведення культурних заходів. Вперше в Україні приміщення школи стає громадським простором», – розповіла автор проекту, радник міського голови Винник Ірина Магдиш.

 

Залу відкриватиме Інавгураційний концерт «Джазова прогулянка у Винниках з Мирославом Скориком» за участі самого маестро і відомих музикантів Оксани Рапіти, Мирослава Драгана та Камерного оркестру «Академія».

 

«Концертна зала Мирослава Скорика створена, щоб збагатити дозвілля винниківчан, наблизити якісний культурний продукт до мешканців маленьких містечок і сіл, створити традицію відвідування концертів якісної музики у провінції і розширити концертну географію Львівської філармонії. Це децентралізація культури в дії», – наголошує Магдиш.

 

Концерт-відкриття Зали Мирослава Скорика відбудеться 9 червня о 18:00 у залі СШ 29 за адресою Винники, вул. Сухомлинського, 6

 

Партнерами проекту є Львівська обласна державна адміністрація, Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Клініка Заблоцького, ГО «Золота молодь Винник», Молодіжна рада Винник.

 

Кількість квитків обмежена, придбати їх можна у адміністратора проекту Анастасії Пришляк за тел. 063 750 4722

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

15.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору