м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

29.03.2017

Вперше грандіозне співоче телешоу «Караоке на футболі» – у Винниках

Телеканал “Перший Західний” проведе зйомки телевізійного музичного шоу «Караоке на футболі» на стадіоні Маркевича у Винниках 2 квітня об 11.00 год.

 

Ви любите та вмієте співати? Давно мріяли про дебют на великій сцені? Хочете, аби Ваш талант чи талант Вашої дитини гідно оцінили? Тоді грандіозний караоке-проект саме для Вас! Всі учасники гарантовано отримають масу позитивних вражень та приємні подарунки, а на переможця очікує головний приз, що саме – дізнаєтесь на Стадіоні Маркевича.

 

Популярні харизматичні ведучі Іванка та Славко з дуету «Ріка життя» і знімальна група телепрограми, в рамках телевізійного проекту «Караоке на селі» та шоу «Караоке на футболі у Винниках», запрошують весело, цікаво та по-сімейному провести кількагодинну програму разом.

 

Програма транслюватиметься в ефірі каналу “Перший Західний”.

 

Зіркові гості телепроекту – гурт «ROCKOKO» і спеціальний гість Народний артист України – Іван Попович.

 

Передуватиме телепроект центральному матчеві 23-го туру, в якому зустрінуться головні претенденти на чемпіонське звання – «Рух» та «Кремінь» з Кременчука.

 

Організатори заходу: ГРК «Святослав», Пивний ресторан “Королівська Пивоварня”, Кафе-читальня «Кабінет», депутат ЛМР Григорій Козловський.

 

За підтримки Винниківської міськради, ЛМГО «Золота молодь Винник».

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

17.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору