м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

Володимир Квурт відвідує XIV Український муніципальний форум у Києві

18-19 червня 2018 року Асоціація міст України проводить у Києві XIV Український муніципальний форум, де бере участь міський голова Винник Володимир Квурт.

Голови громад-членів АМУ, представники парламенту, уряду та профільних міністерств, а також проектів міжнародної технічної допомоги – партнерів АМУ та експертного середовища, а це близько 400 учасників, сьогодні розпочали роботу форуму.

У перший день, присвячений темі «День місцевої демократії», учасників привітав Президент України Петро Порошенко та Уле Тер’є Хорпестад – Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Норвегії в Україні.

Другий день форуму буде присвячений темі «День відкритого врядування та економічного розвитку українських міст».

Зазначимо, цей традиційний щорічний захід є майданчиком для обговорення питань та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем забезпечення життєдіяльності територіальних громад.

20.2020