18.08.2019

Володимир Квурт та Василь Петрик отримали ордени І ступеня від Митрополита Епіфанія

В рамках відзначення 30-річчя відродження Української автокефальної православної церкви, яка зараз є в Помісній православній церкві України, Митрополит Епіфаній вручив ювілейні ордени І ступеня представникам місцевого духовенства та влади.

Відзнаки вручили настоятелю Храму святих Володимира та Ольги Василю Петрику, депутату Львівської міськради Роману Грицевичу, Ростиславу Комарницькому та міському голові Винник Володимиру Квурту.

«Храм у Винниках обрали для такої урочистої події недарма, адже саме тут був епіцентр відродження УАПЦ наприкінці минулого століття. Для мене це велика честь. Я приймаю цей орден як відзнаку боротьби, великої праці і молитви за Україну і за єдину українську Помісну церкву», – розповів Володимир Квурт.

Нагадаємо, Митрополит Епіфаній перебуває у Львові протягом – 16-18 серпня з нагоди відзначення ювілею УАПЦ. Це його другий візит на Львівщину. Довідка: 19 серпня 1989 року, у Петро-Павлівському храмі Львова Володимир Ярема (через чотири роки більш відомий як патріарх УАПЦ Димитрій) проголосив Третє відродження Української автокефальної православної церкви. Подія стала важливою тим, що дозволила відійти українським вірянам та духовенству від Московського патріархату та розпочати формування власної Церкви.

20.2019