м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

13.04.2017

Володимир Квурт провів робочу нараду щодо покращення транспортного перевезення у Винниках

Міський голова Винник Володимир Квурт спільно з в.о. начальника управління транспорту Львівської міської ради Олегом Партикою спілкувались щодо покращення системи транспортного сполучення для винниківчан.

 

З наявністю великого пасажиропотоку у місті та необхідністю оперативного вирішення транспортного питання Олег Партика ознайомився в ході виїзної наради з Володимиром Квуртом, під час якої побував на зупинках громадського транспорту у Винниках.

 

«Представник Львова прийняв і погодив пропозиції, які ми надали стосовно зменшення інтервалу та продовження руху у вечірній час по маршруті №36, збільшення інтенсивності перевезення та протяжності маршруту №40 до будинку на вул.Кільцева,5, №29 – до кінцевої зупинки маршруту №5А до «Околиці», що на вул.Галицькій, а також розглянули можливість запровадження нового маршруту у нижню частину Винник», – розповів міський голова Винник.

 

Незважаючи на обмежені можливості, керівники домовились про забезпечення у святкові дні виконання угод по інтервалу, графіку і забезпеченню транспортом винниківчан, як у вихідні, так і у робочі дні.

 

Особливу увагу очільник Винник звернув на технічний стан маршруток, які не повинні створювати загрозу мешканцям Винник.

 

Зазначимо, що офіційні введення управління транспорту ЛМР матиме можливість запроваджували лише після проведення конкурсу, який сьогодні заблокований і судом заборонений у ЛМР, де заборонено вчиняти будь-які дії по зміні руху, графіку і маршрутів.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

12.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору