20.06.2019

Володимир Квурт провів крайню сесію Винниківської ради і оголосив про участь у парламентських виборах

64547620_507318919809834_2740335619002597376_n

На черговій сесії Винниківської міської ради, голова міста Володимир Квурт повідомив про участь у парламентських виборах.

«Сьогодні провів крайню сесію Винниківської міськради перед відпусткою на час виборчої кампанії до Верховної Ради України.

Дякую усім винниківчанам, які підтримали моє рішення. Я і надалі залишатимусь з Вами, адже Винники – це також 115 округ. Маємо працювати більше, щоб дати шанс не лише нашому рідному місту, але й іншим містечкам Львівщини. Сподіваюсь на Вашу підтримку і знаю, що ми використаємо наш позитивний досвід на розвиток Винників, Львова та України.

Звичайно, що є чинники, які можуть загальмувати позитивні зміни в нашому місті чи інших громадах. Добре розумію їхню вагу, а також й те, що тут, на місцях, нам важко впливати на ці процеси. Я одним з перших голосно заявив про несправедливий розподіл податків, який залишає маленькі містечка без фінансових ресурсів розвитку. Спробував розв’язати цю проблему через підвищення статусу нашого міста, але наштовхнувся на нерозуміння та опір у вищих ешелонах влади.

Я критикував і позитивну реформу децентралізації в частині створення ОТГ навколо обласних міст, бо, наразі жодне обласне місто в Україні не утворило ОТГ. Ще три роки тому я наголосив про недосконалість нового закону про ЖКГ, який може призвести до втрати Львовом і Винниками своєї історичної частини. І чим більше повставало таких проблем, тим більше ми розуміли, що саме недосконалий державний механізм гальмує зміни на місцях, гасить енергію громад до розвитку. Сьогодні потрібні радикальні зміни, передусім, на рівні центральної влади. Потрібно, щоб Верховна Рада України почала творити та ухвалювати закони, які відповідають потребам часу та сучасного динамічного розвитку.

Український парламент має ухвалити закон про міські агломерації, який дасть шанс зберегти індивідуальність Винників та зможе зробити Львів потужним економічним, культурним та освітнім центром не лише Західної України, але й Східної Європи. Винники змінюються і я сподіваюсь, що ці зміни триватимуть завдяки позиції громади та команди Винниківської міськради.», – заявив Володимир Квурт.

Липень

20.2019