08.06.2019

Володимир Квурт подякував Послу Естонії в Україні Герту Антсу за підтримку України

Міський голова Винник Володимир Квурт та директор КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей» Ігор Тимець ознайомили Посла Естонії із надбаннями музею у Винниках і подякували за сприяння у тому, що головний експонат унікальної виставки «Врятовані скарби України» – Меч вікінга повернувся в Україну.

«Сьогоднішній приїзд Надзвичайного і Повноважного Посла Естонії в Україні ще раз засвідчує те, що пам’ятка знаходиться на своєму місце, належно відреставрована, в хорошій експозиції. І ми, безперечно, дуже вдячні за таку позиції саме Естонії», – наголосив міський голова Винник Володимир Квурт.

Нагадаємо, меч вікінга було знайдено на території Львівської області та нелегально вивезено за межі України. Естонські митники затримали меч на перетині кордону з Росією. Зусиллями багатьох небайдужих людей знахідку повернули в Україну.

16.2019