м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

15.02.2018

Володимир Бєглов ділився досвідом зі старшокласниками винниківських шкіл

В рамках проекту «Школа успішних людей» учні десятих класів зустрілись із журналістом та радіоведучим, співзасновником «Радіо Сковорода» і «The Ukrainians», блогером, громадським активістом, культурним менеджером Володимиром Бєгловим.

 

Гість сьогоднішнього заходу розповів учням про актуальні проблеми меншин в Україні та світі.

 

Поділився власним досвідом спілкування у культурному просторі та у тісному колі друзів під гаслом «Протидія мові ворожнечі».

 

Незважаючи на період вимушених канікул, приміщення бібліотеки для дорослих вмістило значну кількість учнів не лише десятих класів, які активно цікавились запропонованою темою.

 

«Я не користуюсь мовою ворожнечі, хіба що у крайніх випадках, – ділиться Володимир Бєглов, – ми, як правозахисники, в дуже вузькому колі, дозволяємо собі якісь вислови. Але, що мені подобається – це те, що у нашій новоствореній громадській організації «Освітній центр з прав людини» ми поставили правило – під час наших зборів ми не користуємось такими словами, виправляємо один одного і завжди вживаємо фемінітиви».

 

 

Зазначимо, що наступна зустріч слухачів проекту відбудеться завтра о 14:00 год у приміщенні Винниківської санаторної школи-інтернат.

 

Христина Мамчур

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

18.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору