м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

28.11.2018

Влаштування тротуарів, водовідвідних лотків, благоустрій КНС – у Винниках тривають господарчі роботи

На замовлення Винниківської міськради у місті продовжуються комплексні роботи з влаштування тротуарів та мереж водовідводу і каналізування.

В ході постійного щотижневого обстеження міста, комісією із заступника міського голови Винник Богдана Шустера, радника міського голови Марії Желіско та підрядників, перевірено хід виконання робіт на об’єктах: влаштування тротуарів на вул.Шевченка, доукомплектування відновлених водовідвідних ровів на вул.Шевченка бетонними лотками та благоустрій території КНС на вул.Дмитерка.

«Незважаючи на погодні умови, роботи виконуються організовано та якісно, для якнайшвидшого забезпечення якісних умов життєдіяльності міста», – зазначив заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

27.2020