м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

14.10.2018

Вітання зі святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України, Днем українського козацтва та Днем УПА

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради вітають винниківчан та гостей зі святами, які відзначають у цей день.

Шановні захисники незалежної України!

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України!

Це свято відзначається в Україні в день великого православного свята – Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська.

В цей день ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.

Схиляємо голови перед подвигом наших захисників, дякуємо волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

Підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під покров крил Своїх і захистила чесним Своїм оморфом усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Бажаємо нашим героям міцного здоров’я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу.

20.2020