м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

06.12.2018

Вітання з Днем Збройних Сил України

Міський голова Винник Володимир Квурт, виконавчий комітет ради, депутатський корпус вітають кожного захисника, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок з професійним святом.

 

Збройні сили України — це військове формування, на яке відповідно до Конституції України покладаються оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності. Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору в межах територіального моря України.

 

Дякуємо кожному захиснику, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході АТО, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Бажаємо всім солдатам, офіцерам і генералам мужності, сил і здоров’я, добра у родинах, а в всім нам – миру і спокою на українській землі.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Травень

8.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору