м.Винники,вул.Галицька,20 Наша геолокація

т. 032 2295440, vynnyky_vykonkom@ukr.net

05.03.2019

VIII Міжнародна конференція розпочалась у Винниківській санаторній школі-інтернат

ГО «Школа мрій» на базі Винниківської санаторної школи-інтернат відкрила VIII Міжнародну конференцію «Школа догори дригом», яка триватиме 5-6 березня.

 

В рамках програми на конференцію прибули гості із Польщі, Донецької області, Миколаївської області, Черкаської області, з Волині і Хмельниччини.

 

Відкрила конференцію засновник ГО «Школа мрій», директор школи Лілія Свистович, яка нагадала досвід попередніх та ознайомила учасників з планами на цьогорічну конференцію.

 

«Сьогодні, в цьому залі, зібрались сміливі, відважні люди, які не бояться впроваджувати нові віяння, нові технології у розвиток освіти в своїх навчальних закладах у своїх містах. Нам надзвичайно приємно сьогодні вітати всіх вас у школі змін, школі мрій – нашій Винниківській санаторній школі-інтернат, яка є тим носієм впровадження змін в освіту, у вихованні і ставленні до людей не лише у нашому місті, але в області і Україні загалом», – виступив з вітальним словом заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

 

Урочисту частину відкриття доповнили виступом гості-партнери міста Винники – представники із Польщі (ґміна Ґрудзьонс та Радзин-Хелмінського).

 

Триватиме конференція впродовж двох днів.

 

Закриття відбудеться завтра підведенням підсумків та врученням сертифікатів учасникам конференції.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter

Календар подій

Квітень

11.2021


AEC v1.0.4

- Засідання міської ради

- Засідання виконкому

- Інші події


Стратегія міста

Інвестору