05.06.2019

Відомі винниківчани долучились до формування першого суспільного виноградника у Винниках

Міський голова Винник Володимир Квурт, письменник, журналіст, редактор Юрій Винничук, олімпійський чемпіон-шахіст, міжнародний гросмейстер Олександр Бєлявський та літературознавець, франкознавець, директор Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка Богдан Тихолоз продовжили формування суспільного виноградника у Винниках.

Саджанці винограду висадили на території КЗ ЛОР «Історико-краєзнавчий музей», директор якого Ігор Тимець.

«Сам виноградник заклало Винниківське об’єднання виноградарів ще у суботу. Відповідно є схил, який підготовлений і вже є паростки винограду. Сьогодні можливість долучитись появилась у п.Богдана Тихолоза, Олександра Бєлявського і Юрія Винничука. Також мав долучитись п.Маркевич, але він полетів на засідання Федерації Футболу України, тому ми це зробимо у п’ятницю. І, всі шановані люди у нашому місті матимуть можливість посадити лозу винограду на цьому суспільному. У такий спосіб, ми будемо мати шанс випити вина з винограду, який посадили ці шановані люди», – прокоментував подію міський голова Винник Володимир Квурт.

Паростки винограду виростили члени Клубу виноградарів Винник, а також принесли самі учасники заходу. Зокрема, свій винниківський виноград приніс гросмейстер Олександр Бєлявський.

16.2019